Kamerové systémy

Kamerové systémy sú neodmysliteľnou súčasťou ochrany Vás a Vášho majetku. Navrhujeme a inštalujeme kamerové systémy tak, aby spĺňali všetky požiadavky ochrany Vás a Vášho majetku. Zaručujeme profesionálne služby a produkty. Vlastníme licenciu na prevádzkovane technickej služby. Váš majetok je neustále pod dohľadom. Snímaný obraz môžete sledovať kdeľovek na svete. Snímaný obraz sa nahráva a archivuje, a tak si môžete pozrieť záznam z kamier aj týždeň dozadu. Staráme sa o Vašu bezpečnosť.

IP kamerové systémy

IP kamery

Disponujú modernou technológiou , vysokým rozlíšením , jednoduchým pripojením, lepším a kvalitným prenosom obrazu. Vďaka týmto pozitívam sú momentálne najpoužívanejšími a najkvalitnejšími kameramy na trhu.

Analógové kamerové systémy

Analógové kamery

V porovnaní s IP kamerami majú menej kvalitný obraz a zastaralú technológiu. Jednou z ich výhod je dostupnejšia cena. V súčasnosti však prerábame mnoho takýchto systémov na modernejšiu verziu s kvalitnejšími IP kamerami.

NVR / DVR záznamevé zariadenie

Záznamové zariadenie

Tvorí srdce kamerového systému. Slúži na nastavenie kamier, nahrávanie, živé zobrazenie a prehrávanie obrazu z kamier. V prípade pripojenia na internet tak môžete sledovať živý prenos z kamier kdekoľvek na svete.

PTZ / Speed Dome otočné kamery

PTZ kamery

Patria medzi najuniverzálnejšie kamery na trhu. Jedná sa o kamery s ovládaním natočenia, nákolnu a približovania obrazu. Umožňujú 360° otáčanie. Môžu byť ovládané manuálne, alebo nastavené v automatickom režime.

Rozlíšenie kamier

Rozlíšenie kamier

Patrí medzi najdôležitejšie parametre kamery. Rozhoduje o tom, ako detailne bude zobrazený monitorovaný priestor, v súčasnosti už niektoré kamery pracujú s veľmi kvalitným a detailným širokouhlým FULL HD rozlíšením

Vzdialené pripojenie

Vzdialené pripojenie

V prípade internetového pripojenia môžete sledovať svoje kamery kdekoľvek na svete zo svojho mobilu či notebooku. Môže to byť užitočné v mnohých situáciách a dnes to už patrí k štandardom kamerového systému.

Z čoho sa skladá kamerový systém ?

Srdcom kamerového systému je zaznámové zariadenie, ktoré zobrazuje a nahráva prenos monitorovaného priestoru z kamier.
Kamery a záznamové zariadenie môžu byť medzi sebou prepojené drôtovým, alebo bezdrôvým pripojením. Podľa potreby je možné k systému pripojiť
zobrazovacie zariadenie (monitor), kde môžete sledovať živý prenos.

Kamery

Monitorujú a prenášajú obraz do záznamového zariadenia

Zaznámové zariadenie

Zobrazuje a nahráva prenos z kamier na pevný disk

Prepojenie systému

Všetky zariadenia musia byť navzájom prepojené

Zobrazovacie zariadenie

Slúži na zobrazenie živého prenosu z kamier

Software

Slúži na nastavovanie kamier a prezeranie záznamov

Obsluha

Človek, zodpovedný za riešenie prípadných problémov

Licencia na prevádzkovanie TECHNICKEJ SLUŽBY

Spoločnosť KVM Trade & Services s.r.o. vlastní Licenciu na prevádzkovanie TECHNICKEJ SLUŽBY. Zákon o súkromnej bezpečnosti špecifikuje
technickú službu ako projektovanie, montáž, údržbu, revíziu, alebo opravu zabezpečovacích systémov, alebo poplachových systémov
a systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste, alebo v ich okolí.

Máte otázky alebo potrebujete poradiť ?

V prípade akýchkoľvek informácií nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle +421 (0)902 771 666